Mobirise Web Site Maker

O nás


Sme firma s 16 ročnou praxou v predaji a montáži striech. Začiatky sa datujú do roku 2003 kedy sme začínali s predajom stavebného reziva (krovov na mieru) podľa požiadaviek zákazníka. Postupne sme rozšírili predaj aj o strešné krytiny, doplnky a realizáciu kompletných striech na klúč. Dodávame a montujeme klasické aj väzníkové krovy a ako jediná firma v široko ďalekom okolí poskytujeme na svoju prácu až 5ročnú záruku. Zameriavame sa tiež na zásobovanie stavebnín rezivom (veľkoobchod). Vlastníme vlastné skladové a administratívne priestory, vozový park potrebný k spoľahlivému a rýchlemu presunu tovaru k zákazníkovi k jeho spokojnosti.

Ku koncu roku 2013 sme rozšírili naše skladové zásoby o doplnkový tovar potrebný k strešným systémom a zamerali sme sa viac aj na odľahčené strechy spoločne s firmou BLACHDOM PLUS.

Začiatkom roku 2014 sme naďalej rozširovali naše skladové zásoby o odkvapové systémy - žlaby nemeckej značky a výroby ZAMBELLI, ktoré držíme na sklade v 6 farebných prevedeniach v najširšej škále štandardných aj menej štandardných doplnkov v regióne. Na požiadavku vieme zabezpečiť aj neštandardné farby a takisto aj medené a titán-zinkové žľabové systémy.

V roku 2015 sme sa rozhodli naviazať užšiu spoluprácu s maďarským výrobcom betónovej strešnej krytiny značky AZZURRO, ktorého výrobný závod sa nachádza pri meste Paks a jeho výrobky sa vyrábajú na certifikovaných talianskych linkách. Strešná krytina získala viacero prestížnych ocenení na maďarskom trhu a práve preto, že si je vedomá kvalitou svojich výrobkov poskytuje 33 ročnú záruku na krytinu.

V roku 2016 sme naše služby rozšírili o morenie reziva máčaním zakúpením impregnačnej vane s dĺžkou 8,6m. Na morenie používame impregnačnú látku od firmy Bochemit.
V tom istom roku sme vyčlenili kryté priestory pre klampiarov, kde bola do prevádzky daná nová ohýbačka plechov s dĺžkou 4m od firmy Bří ŠVARCOVÉ s.r.o, ktorá je veľmi obľúbená medzi klampiarmi.

Kvôli skvalitneniu plynulosti dodávok reziva sme rozšírili a navýšili skladové zásoby na terajších cca 600m3 reziva.

Aj v tomto roku budeme naďalej sledovať potreby našich zákazníkov, aby sme našimi tovarmi a službami vedeli čo najviac uspokojiť ich požiadavky.
Zmluvní partneri